درمانکده
دکتر فرید اسکندری تربقان

دکتر فرید اسکندری تربقان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرید اسکندری تربقان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرید اسکندری تربقان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرید اسکندری تربقان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرید اسکندری تربقان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرید اسکندری تربقان چیست؟

دکتر فرید اسکندری تربقان فوق تخصص جراحی کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر فرید اسکندری تربقان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرید اسکندری تربقان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرید اسکندری تربقان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرید اسکندری تربقان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرید اسکندری تربقان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرید اسکندری تربقان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرید اسکندری تربقان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرید اسکندری تربقان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فرید اسکندری تربقان

دکتر فرید اسکندری تربقان فوق تخصص جراحی کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرید اسکندری تربقان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 84979 هستند. آدرس مطب دکتر فرید اسکندری تربقان تهران است. شما میتوانید از دکتر فرید اسکندری تربقان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرید اسکندری تربقان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرید اسکندری تربقان

دکتر فرید اسکندری تربقان دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرید اسکندری تربقان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرید اسکندری تربقان فوق تخصص جراحی کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر