درمانکده
دکتر محمدمهدی تقدیری

دکتر محمدمهدی تقدیری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدمهدی تقدیری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدمهدی تقدیری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدمهدی تقدیری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدمهدی تقدیری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدمهدی تقدیری چیست؟

دکتر محمدمهدی تقدیری فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدمهدی تقدیری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدمهدی تقدیری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدمهدی تقدیری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدمهدی تقدیری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدمهدی تقدیری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدمهدی تقدیری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی تقدیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی تقدیری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر محمدمهدی تقدیری

دکتر محمدمهدی تقدیری فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدمهدی تقدیری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 34 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 28611 هستند. آدرس مطب دکتر محمدمهدی تقدیری تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدمهدی تقدیری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدمهدی تقدیری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدمهدی تقدیری

دکتر محمدمهدی تقدیری دارای مدرک فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدمهدی تقدیری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدمهدی تقدیری فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر