درمانکده
دکتر مستانه مقتدری

دکتر مستانه مقتدری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مستانه مقتدری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مستانه مقتدری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مستانه مقتدری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مستانه مقتدری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مستانه مقتدری چیست؟

دکتر مستانه مقتدری فوق تخصص کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) هستند.

زودترین نوبت دکتر مستانه مقتدری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مستانه مقتدری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مستانه مقتدری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مستانه مقتدری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مستانه مقتدری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مستانه مقتدری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مستانه مقتدری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مستانه مقتدری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر مستانه مقتدری

دکتر مستانه مقتدری فوق تخصص کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مستانه مقتدری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 28 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 61543 هستند. آدرس مطب دکتر مستانه مقتدری تهران است. شما میتوانید از دکتر مستانه مقتدری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مستانه مقتدری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مستانه مقتدری

دکتر مستانه مقتدری دارای مدرک فوق تخصص کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مستانه مقتدری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مستانه مقتدری فوق تخصص کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر