درمانکده
دکتر ناصر افضلیان

دکتر ناصر افضلیان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ناصر افضلیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ناصر افضلیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ناصر افضلیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ناصر افضلیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ناصر افضلیان چیست؟

دکتر ناصر افضلیان فلوشیپ نوزادان هستند.

زودترین نوبت دکتر ناصر افضلیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ناصر افضلیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ناصر افضلیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ناصر افضلیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ناصر افضلیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ناصر افضلیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ناصر افضلیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناصر افضلیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ناصر افضلیان

دکتر ناصر افضلیان فلوشیپ نوزادان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ناصر افضلیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 24 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 49394 هستند. آدرس مطب دکتر ناصر افضلیان تهران است. شما میتوانید از دکتر ناصر افضلیان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ناصر افضلیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ناصر افضلیان

دکتر ناصر افضلیان دارای مدرک فلوشیپ نوزادان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ناصر افضلیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ناصر افضلیان فلوشیپ نوزادان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر