درمانکده
دکتر فرید ایمانزاده

دکتر فرید ایمانزاده

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرید ایمانزاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرید ایمانزاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرید ایمانزاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرید ایمانزاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرید ایمانزاده چیست؟

دکتر فرید ایمانزاده فوق تخصص گوارش کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر فرید ایمانزاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرید ایمانزاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرید ایمانزاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرید ایمانزاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرید ایمانزاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرید ایمانزاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرید ایمانزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرید ایمانزاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فرید ایمانزاده

دکتر فرید ایمانزاده فوق تخصص گوارش کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرید ایمانزاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 39 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 22578 هستند. آدرس مطب دکتر فرید ایمانزاده تهران است. شما میتوانید از دکتر فرید ایمانزاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرید ایمانزاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرید ایمانزاده

دکتر فرید ایمانزاده دارای مدرک فوق تخصص گوارش کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرید ایمانزاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرید ایمانزاده فوق تخصص گوارش کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر