درمانکده
دکتر مهرنوش جهان بین

دکتر مهرنوش جهان بین

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهرنوش جهان بین به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهرنوش جهان بین نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهرنوش جهان بین نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهرنوش جهان بین، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهرنوش جهان بین چیست؟

دکتر مهرنوش جهان بین متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر مهرنوش جهان بین چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهرنوش جهان بین را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهرنوش جهان بین مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهرنوش جهان بین در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهرنوش جهان بین رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهرنوش جهان بین مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهرنوش جهان بین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهرنوش جهان بین با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مهرنوش جهان بین

دکتر مهرنوش جهان بین متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهرنوش جهان بین یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 103397 هستند. آدرس مطب دکتر مهرنوش جهان بین تهران است. شما میتوانید از دکتر مهرنوش جهان بین خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مهرنوش جهان بین جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهرنوش جهان بین

دکتر مهرنوش جهان بین دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهرنوش جهان بین مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهرنوش جهان بین متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر