درمانکده
دکتر مهرناز مصفا

دکتر مهرناز مصفا

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: ۱۶ مهر ساعت 12:00

آدرس مطب دکتر مهرناز مصفا

مطب سعادت آباد

سعادت آباد -تقاطع بلوار دریا و بلوار پاکنژاد - ضلع شمال غربی چهارراه - نبش بهاران یک - ساختمان دریا - پلاک 2 -واحد 2

هنوز بیمارهای دکتر مهرناز مصفا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهرناز مصفا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهرناز مصفا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهرناز مصفا چیست؟

دکتر مهرناز مصفا دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر مهرناز مصفا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهرناز مصفا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهرناز مصفا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهرناز مصفا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهرناز مصفا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهرناز مصفا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهرناز مصفا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهرناز مصفا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهرناز مصفا

دکتر مهرناز مصفا دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهرناز مصفا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 165814 هستند. آدرس مطب دکتر مهرناز مصفا سعادت آباد -تقاطع بلوار دریا و بلوار پاکنژاد - ضلع شمال غربی چهارراه - نبش بهاران یک - ساختمان دریا - پلاک 2 -واحد 2 است. شما میتوانید از دکتر مهرناز مصفا خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهرناز مصفا 16 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مهرناز مصفا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهرناز مصفا

دکتر مهرناز مصفا دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهرناز مصفا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهرناز مصفا دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر