دکتر مهرناز مصفا

دکتر مهرناز مصفا

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

پرداخت در مطب

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 12:00

آدرس مطب دکتر مهرناز مصفا

مطب سعادت آباد

سعادت آباد -تقاطع بلوار دریا و بلوار پاکنژاد - ضلع شمال غربی چهارراه - نبش بهاران یک - ساختمان دریا - پلاک 2 -واحد 2

هنوز بیمارهای دکتر مهرناز مصفا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر مهرناز مصفا نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر مهرناز مصفا چیست؟

دکتر مهرناز مصفا متخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک است. بیماران بسیاری برای درمان دندانپزشکی زیبایی، دندانپزشکی کودکان، عصب کشی، پر کردن دندان به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر مهرناز مصفا رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر مهرناز مصفا چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر مهرناز مصفا چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر مهرناز مصفا مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر مهرناز مصفا، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهرناز مصفا

دکتر مهرناز مصفا دکترای حرفه ای دندانپزشک به شماره نظام پزشکی 165814 یکی از متخصصان تهران با بیش از 8 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر مهرناز مصفا می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر مهرناز مصفا :

  • سعادت آباد -تقاطع بلوار دریا و بلوار پاکنژاد - ضلع شمال غربی چهارراه - نبش بهاران یک - ساختمان دریا - پلاک 2 -واحد 2

تجربه دکتر مهرناز مصفا

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های دندانپزشکی زیبایی,دندانپزشکی کودکان,عصب کشی,پر کردن دندان به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر مهرناز مصفا استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مهرناز مصفا مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر