درمانکده
دکتر کامران بلیغی

دکتر کامران بلیغی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر کامران بلیغی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر کامران بلیغی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر کامران بلیغی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر کامران بلیغی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر کامران بلیغی چیست؟

دکتر کامران بلیغی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر کامران بلیغی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر کامران بلیغی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر کامران بلیغی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر کامران بلیغی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر کامران بلیغی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر کامران بلیغی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر کامران بلیغی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کامران بلیغی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر کامران بلیغی

دکتر کامران بلیغی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر کامران بلیغی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 31 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 37142 هستند. آدرس مطب دکتر کامران بلیغی تهران است. شما میتوانید از دکتر کامران بلیغی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر کامران بلیغی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر کامران بلیغی

دکتر کامران بلیغی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر کامران بلیغی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر کامران بلیغی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر