درمانکده
دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی

دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی چیست؟

دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی

دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 146836 هستند. آدرس مطب دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی تهران است. شما میتوانید از دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی

دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر زهرا سادات حسن زاده طباطبایی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر