درمانکده
دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب

دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب چیست؟

دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب

دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 25190 هستند. آدرس مطب دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب تهران است. شما میتوانید از دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب

دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید محمدباقر هاشمی نسب متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر