درمانکده
دکتر بنفشه تمیزی فر

دکتر بنفشه تمیزی فر

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر بنفشه تمیزی فر به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر بنفشه تمیزی فر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بنفشه تمیزی فر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بنفشه تمیزی فر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بنفشه تمیزی فر چیست؟

دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر بنفشه تمیزی فر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بنفشه تمیزی فر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بنفشه تمیزی فر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بنفشه تمیزی فر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بنفشه تمیزی فر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بنفشه تمیزی فر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بنفشه تمیزی فر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بنفشه تمیزی فر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر بنفشه تمیزی فر

دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر بنفشه تمیزی فر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 11 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 93454 هستند. آدرس مطب دکتر بنفشه تمیزی فر تهران است. شما میتوانید از دکتر بنفشه تمیزی فر خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر بنفشه تمیزی فر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر بنفشه تمیزی فر

دکتر بنفشه تمیزی فر دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر بنفشه تمیزی فر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر