درمانکده
دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی

دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی چیست؟

دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی

دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 38 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 23543 هستند. آدرس مطب دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی تهران است. شما میتوانید از دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی

دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مرتضی عبداله زاده فهیمی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر