درمانکده
دکتر مرتضی خطیبیان

دکتر مرتضی خطیبیان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مرتضی خطیبیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مرتضی خطیبیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مرتضی خطیبیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مرتضی خطیبیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مرتضی خطیبیان چیست؟

دکتر مرتضی خطیبیان فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر مرتضی خطیبیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مرتضی خطیبیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مرتضی خطیبیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مرتضی خطیبیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مرتضی خطیبیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مرتضی خطیبیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مرتضی خطیبیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرتضی خطیبیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر مرتضی خطیبیان

دکتر مرتضی خطیبیان فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مرتضی خطیبیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 42 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 20703 هستند. آدرس مطب دکتر مرتضی خطیبیان تهران است. شما میتوانید از دکتر مرتضی خطیبیان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مرتضی خطیبیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مرتضی خطیبیان

دکتر مرتضی خطیبیان دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مرتضی خطیبیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مرتضی خطیبیان فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر