درمانکده
دکتر عنایت الله نعمت خراسانی

دکتر عنایت الله نعمت خراسانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر عنایت الله نعمت خراسانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر عنایت الله نعمت خراسانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عنایت الله نعمت خراسانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عنایت الله نعمت خراسانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عنایت الله نعمت خراسانی چیست؟

دکتر عنایت الله نعمت خراسانی فوق تخصص گوارش کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر عنایت الله نعمت خراسانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عنایت الله نعمت خراسانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عنایت الله نعمت خراسانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عنایت الله نعمت خراسانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عنایت الله نعمت خراسانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عنایت الله نعمت خراسانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عنایت الله نعمت خراسانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عنایت الله نعمت خراسانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر عنایت الله نعمت خراسانی

دکتر عنایت الله نعمت خراسانی فوق تخصص گوارش کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عنایت الله نعمت خراسانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 48377 هستند. آدرس مطب دکتر عنایت الله نعمت خراسانی تهران است. شما میتوانید از دکتر عنایت الله نعمت خراسانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عنایت الله نعمت خراسانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عنایت الله نعمت خراسانی

دکتر عنایت الله نعمت خراسانی دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عنایت الله نعمت خراسانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عنایت الله نعمت خراسانی فوق تخصص گوارش کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر