درمانکده
دکتر پانته آ تاجیک

دکتر پانته آ تاجیک

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پانته آ تاجیک به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پانته آ تاجیک نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پانته آ تاجیک نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پانته آ تاجیک، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پانته آ تاجیک چیست؟

دکتر پانته آ تاجیک فوق تخصص گوارش کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر پانته آ تاجیک چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پانته آ تاجیک را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پانته آ تاجیک مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پانته آ تاجیک در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پانته آ تاجیک رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پانته آ تاجیک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پانته آ تاجیک چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پانته آ تاجیک با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر پانته آ تاجیک

دکتر پانته آ تاجیک فوق تخصص گوارش کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پانته آ تاجیک یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 111404 هستند. آدرس مطب دکتر پانته آ تاجیک تهران است. شما میتوانید از دکتر پانته آ تاجیک خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پانته آ تاجیک جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پانته آ تاجیک

دکتر پانته آ تاجیک دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پانته آ تاجیک مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پانته آ تاجیک فوق تخصص گوارش کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر