درمانکده
دکتر الهام طلاچیان

دکتر الهام طلاچیان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر الهام طلاچیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر الهام طلاچیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر الهام طلاچیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر الهام طلاچیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر الهام طلاچیان چیست؟

دکتر الهام طلاچیان فوق تخصص گوارش کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر الهام طلاچیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر الهام طلاچیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر الهام طلاچیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر الهام طلاچیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر الهام طلاچیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر الهام طلاچیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر الهام طلاچیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام طلاچیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر الهام طلاچیان

دکتر الهام طلاچیان فوق تخصص گوارش کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر الهام طلاچیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 32 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 33794 هستند. آدرس مطب دکتر الهام طلاچیان تهران است. شما میتوانید از دکتر الهام طلاچیان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر الهام طلاچیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر الهام طلاچیان

دکتر الهام طلاچیان دارای مدرک فوق تخصص گوارش کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر الهام طلاچیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر الهام طلاچیان فوق تخصص گوارش کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر