نوبت دهی دکتر حبیب الله تقی نظری  متخصص جراحی عمومی

دکتر حبیب الله تقی نظری

متخصص جراحی عمومی
شماره نظام پزشکی : 21188
تجربه 29سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر حبیب الله تقی نظری را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر حبیب الله تقی نظری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر حبیب الله تقی نظری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر حبیب الله تقی نظری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر حبیب الله تقی نظری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر حبیب الله تقی نظری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر حبیب الله تقی نظری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر حبیب الله تقی نظری چقدر است؟

دربارۀ دکتر حبیب الله تقی نظری

دکتر حبیب الله تقی نظری متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حبیب الله تقی نظری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 29 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 21188 هستند. آدرس مطب دکتر حبیب الله تقی نظری تهران است. شما میتوانید از دکتر حبیب الله تقی نظری خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حبیب الله تقی نظری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حبیب الله تقی نظری

دکتر حبیب الله تقی نظری دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و دارای برد تخصصی جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حبیب الله تقی نظری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حبیب الله تقی نظری متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.