درمانکده
دکتر حبیب الله تقی نظری

دکتر حبیب الله تقی نظری

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حبیب الله تقی نظری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حبیب الله تقی نظری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حبیب الله تقی نظری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حبیب الله تقی نظری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حبیب الله تقی نظری چیست؟

دکتر حبیب الله تقی نظری متخصص جراحی عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر حبیب الله تقی نظری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حبیب الله تقی نظری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حبیب الله تقی نظری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حبیب الله تقی نظری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حبیب الله تقی نظری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حبیب الله تقی نظری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حبیب الله تقی نظری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حبیب الله تقی نظری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حبیب الله تقی نظری

دکتر حبیب الله تقی نظری متخصص جراحی عمومی به شماره نظام پزشکی 21188 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 29 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر حبیب الله تقی نظری

دکتر حبیب الله تقی نظری متخصص جراحی عمومی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حبیب الله تقی نظری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر حبیب الله تقی نظری متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر