دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن)

دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن)

کرج
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

پرداخت در مطب

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00

آدرس مطب دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن)

مطب کرج

کرج، رجایی شهر، بلوار موذن، روبه روی در اصلی دانشگاه آزاد، پلاک 50، واحد 3

هنوز بیمارهای دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن) نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن) نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن) چیست؟

دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن) متخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک است. بیماران بسیاری برای درمان به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن) رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن) چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن) چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن) مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن)، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن)

دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن) دکترای حرفه ای دندانپزشک به شماره نظام پزشکی ۱۵۹۹۲۵ یکی از متخصصان کرج با بیش از 8 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن) می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن) :

  • کرج، رجایی شهر، بلوار موذن، روبه روی در اصلی دانشگاه آزاد، پلاک 50، واحد 3

تجربه دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن)

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن) استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مینا پورحیدری (کلینیک موذن) مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر