درمانکده
دکتر سید احمد میرعارفین

دکتر سید احمد میرعارفین

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید احمد میرعارفین به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید احمد میرعارفین نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید احمد میرعارفین نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید احمد میرعارفین، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید احمد میرعارفین چیست؟

دکتر سید احمد میرعارفین متخصص چشم هستند.

زودترین نوبت دکتر سید احمد میرعارفین چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید احمد میرعارفین را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید احمد میرعارفین مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید احمد میرعارفین در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید احمد میرعارفین رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید احمد میرعارفین مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید احمد میرعارفین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید احمد میرعارفین با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سید احمد میرعارفین

دکتر سید احمد میرعارفین متخصص چشم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید احمد میرعارفین یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 24 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 37395 هستند. آدرس مطب دکتر سید احمد میرعارفین تهران است. شما میتوانید از دکتر سید احمد میرعارفین خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید احمد میرعارفین جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید احمد میرعارفین

دکتر سید احمد میرعارفین دارای مدرک متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید احمد میرعارفین مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید احمد میرعارفین متخصص چشم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر