نوبت دهی دکتر سید احمد میرعارفین  متخصص چشم

دکتر سید احمد میرعارفین

متخصص چشم
شماره نظام پزشکی : 37395
تجربه 24سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سید احمد میرعارفین را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر سید احمد میرعارفین نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید احمد میرعارفین چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید احمد میرعارفین چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید احمد میرعارفین مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید احمد میرعارفین رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید احمد میرعارفین نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید احمد میرعارفین چقدر است؟

دربارۀ دکتر سید احمد میرعارفین

دکتر سید احمد میرعارفین متخصص چشم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید احمد میرعارفین یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 24 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 37395 هستند. آدرس مطب دکتر سید احمد میرعارفین تهران است. شما میتوانید از دکتر سید احمد میرعارفین خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید احمد میرعارفین جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید احمد میرعارفین

دکتر سید احمد میرعارفین دارای مدرک متخصص چشم و دارای برد تخصصی چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید احمد میرعارفین مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید احمد میرعارفین متخصص چشم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.