نوبت دهی دکتر سید محسن بها الدینی  فوق تخصص نوزادان

دکتر سید محسن بها الدینی

فوق تخصص نوزادان
شماره نظام پزشکی : 65543
تجربه 27سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سید محسن بها الدینی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر سید محسن بها الدینی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید محسن بها الدینی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید محسن بها الدینی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید محسن بها الدینی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید محسن بها الدینی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید محسن بها الدینی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید محسن بها الدینی چقدر است؟

دربارۀ دکتر سید محسن بها الدینی

دکتر سید محسن بها الدینی فوق تخصص نوزادان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید محسن بها الدینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 27 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 65543 هستند. آدرس مطب دکتر سید محسن بها الدینی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید محسن بها الدینی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید محسن بها الدینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید محسن بها الدینی

دکتر سید محسن بها الدینی دارای مدرک فوق تخصص نوزادان و دارای برد فوق تخصصی نوزادان هستند. دکتر سید محسن بها الدینی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 134 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 126 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید محسن بها الدینی فوق تخصص نوزادان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.