درمانکده
دکتر سید محسن بها الدینی

دکتر سید محسن بها الدینی

تهران
4.7
134 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید محسن بها الدینی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید محسن بها الدینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید محسن بها الدینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید محسن بها الدینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید محسن بها الدینی چیست؟

دکتر سید محسن بها الدینی فوق تخصص نوزادان هستند.

زودترین نوبت دکتر سید محسن بها الدینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید محسن بها الدینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید محسن بها الدینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید محسن بها الدینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید محسن بها الدینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید محسن بها الدینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید محسن بها الدینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید محسن بها الدینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سید محسن بها الدینی

دکتر سید محسن بها الدینی فوق تخصص نوزادان به شماره نظام پزشکی 65543 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 27 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر سید محسن بها الدینی

دکتر سید محسن بها الدینی فوق تخصص نوزادان است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید محسن بها الدینی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سید محسن بها الدینی فوق تخصص نوزادان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر