دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر)

دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر)

تهران
غیر فعال

نوبت های دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر) به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر) نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر) نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر) وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر) چیست؟

دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر) متخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک است. بیماران بسیاری برای درمان به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر) رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر) چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر) چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر) مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر)، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر)

دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر) دکترای حرفه ای دندانپزشک به شماره نظام پزشکی 174165 یکی از پزشکان تهران با بیش از 7 سال سابقه کاری است.
در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر پیام فرزام نیا (کلینیک امیر) تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
مطالعه بیشتر