درمانکده
دکتر فریبا الماسی

دکتر فریبا الماسی

تهران
4.2
36 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فریبا الماسی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فریبا الماسی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فریبا الماسی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فریبا الماسی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فریبا الماسی چیست؟

دکتر فریبا الماسی فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) هستند.

زودترین نوبت دکتر فریبا الماسی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فریبا الماسی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فریبا الماسی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فریبا الماسی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فریبا الماسی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فریبا الماسی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فریبا الماسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فریبا الماسی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فریبا الماسی

دکتر فریبا الماسی فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فریبا الماسی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 23 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 27493 هستند. آدرس مطب دکتر فریبا الماسی تهران است. شما میتوانید از دکتر فریبا الماسی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فریبا الماسی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فریبا الماسی

دکتر فریبا الماسی دارای مدرک فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) و متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فریبا الماسی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فریبا الماسی فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر