دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس)

دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس)

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

پرداخت در مطب

اولین نوبت خالی: ۲ تیر ساعت 10:00

آدرس مطب دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس)

مطب پاسداران

پاسداران- بین گلستان دوم و سوم- پلاک ۳۶۵- طبقه ۲- کلینیک برلیانس

هنوز بیمارهای دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس) نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس) نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس) چیست؟

دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس) متخصص متخصص متخصص درمان ریشه(اندودانتیکس) است. بیماران بسیاری برای درمان به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس) رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس) چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس) چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس) مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس)، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس)

دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس) متخصص متخصص درمان ریشه(اندودانتیکس) به شماره نظام پزشکی 207048 یکی از متخصصان تهران با بیش از 31 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس) می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس) :

  • پاسداران- بین گلستان دوم و سوم- پلاک ۳۶۵- طبقه ۲- کلینیک برلیانس

تجربه دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس)

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس) استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید حسین طباطبائی (کلینیک برلیانس) مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر