دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی

دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی

تهران
غیر فعال

نوبت های دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی چیست؟

دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی متخصص متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است. بیماران بسیاری برای درمان به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی

دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 119812 یکی از متخصصان تهران با بیش از 16 سال سابقه کاری است.اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی استفاده کنید. در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر لیلا خیرخواه حسن زاده فومنی تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
مطالعه بیشتر