فرشته محمودی کوهی

فرشته محمودی کوهی

اهواز
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 12:00

آدرس مطب فرشته محمودی کوهی

مطب زیتون کارمندی

زیتون کارمندی- خیابان کمیل- بین زمزم و زمرد- مجتمع پزشکان سینا- طبقه ۲- واحد ۴ (مبلغ پرداختی در سایت فقط بابت ۳۰ دقیقه مشاوره میباشد.)

هنوز بیمارهای دکتر فرشته محمودی کوهی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از فرشته محمودی کوهی نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص فرشته محمودی کوهی چیست؟

فرشته محمودی کوهی متخصص کارشناس کاردرمانی است. بیماران بسیاری برای درمان به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از فرشته محمودی کوهی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی فرشته محمودی کوهی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت فرشته محمودی کوهی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از فرشته محمودی کوهی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از فرشته محمودی کوهی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره فرشته محمودی کوهی

فرشته محمودی کوهی کارشناس کاردرمانی به شماره نظام پزشکی ک-د ۲۳۴۵ یکی از پزشکان اهواز با بیش از 13 سال سابقه کاری است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به فرشته محمودی کوهی مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها 0.0 داده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از فرشته محمودی کوهی، متخصص کارشناس کاردرمانی به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره فرشته محمودی کوهی می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس فرشته محمودی کوهی :
  • زیتون کارمندی- خیابان کمیل- بین زمزم و زمرد- مجتمع پزشکان سینا- طبقه ۲- واحد ۴ (مبلغ پرداختی در سایت فقط بابت ۳۰ دقیقه مشاوره میباشد.)
مطالعه بیشتر