درمانکده
دکتر نیما طاهری درخش

دکتر نیما طاهری درخش

تهران
4.4
13 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نیما طاهری درخش به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نیما طاهری درخش نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نیما طاهری درخش نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نیما طاهری درخش، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نیما طاهری درخش چیست؟

دکتر نیما طاهری درخش متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر نیما طاهری درخش چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نیما طاهری درخش را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نیما طاهری درخش مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نیما طاهری درخش در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نیما طاهری درخش رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نیما طاهری درخش مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نیما طاهری درخش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نیما طاهری درخش با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر نیما طاهری درخش

دکتر نیما طاهری درخش متخصص کودکان به شماره نظام پزشکی 71432 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 25 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر نیما طاهری درخش

دکتر نیما طاهری درخش متخصص کودکان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر نیما طاهری درخش مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر نیما طاهری درخش متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر