درمانکده
حدیث علی بخش

حدیث علی بخش

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حدیث علی بخش به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حدیث علی بخش نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از حدیث علی بخش نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی حدیث علی بخش، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص حدیث علی بخش چیست؟

حدیث علی بخش کارشناس فیزیوتراپی هستند.

زودترین نوبت حدیث علی بخش چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت حدیث علی بخش را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از حدیث علی بخش مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین حدیث علی بخش در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از حدیث علی بخش رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به حدیث علی بخش مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت حدیث علی بخش چقدر است؟

هزینه ویزیت حدیث علی بخش با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره حدیث علی بخش

حدیث علی بخش کارشناس فیزیوتراپی از پزشکان درمانکده‌اند. حدیث علی بخش یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 22 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی ش-ن-ف 1942 هستند. آدرس مطب حدیث علی بخش تهران است. شما میتوانید از حدیث علی بخش خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین حدیث علی بخش جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه حدیث علی بخش

حدیث علی بخش دارای مدرک کارشناس فیزیوتراپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به حدیث علی بخش مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از حدیث علی بخش کارشناس فیزیوتراپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر