نوبت دهی دکتر ابوالقاسم بنی عامری  عمومی دندانپزشک عمومی

دکتر ابوالقاسم بنی عامری

عمومی دندانپزشک عمومی
شماره نظام پزشکی : 64082
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر ابوالقاسم بنی عامری را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر ابوالقاسم بنی عامری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر ابوالقاسم بنی عامری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر ابوالقاسم بنی عامری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر ابوالقاسم بنی عامری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر ابوالقاسم بنی عامری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر ابوالقاسم بنی عامری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر ابوالقاسم بنی عامری چقدر است؟

دربارۀ دکتر ابوالقاسم بنی عامری

دکتر ابوالقاسم بنی عامری عمومی دندانپزشک عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ابوالقاسم بنی عامری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 64082 هستند. آدرس مطب دکتر ابوالقاسم بنی عامری تهران است. شما میتوانید از دکتر ابوالقاسم بنی عامری خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ابوالقاسم بنی عامری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ابوالقاسم بنی عامری

دکتر ابوالقاسم بنی عامری دارای مدرک مقطع عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ابوالقاسم بنی عامری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ابوالقاسم بنی عامری عمومی دندانپزشک عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.