درمانکده
دکتر ابوالقاسم بنی عامری

دکتر ابوالقاسم بنی عامری

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ابوالقاسم بنی عامری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ابوالقاسم بنی عامری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ابوالقاسم بنی عامری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ابوالقاسم بنی عامری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ابوالقاسم بنی عامری چیست؟

دکتر ابوالقاسم بنی عامری عمومی دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر ابوالقاسم بنی عامری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ابوالقاسم بنی عامری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ابوالقاسم بنی عامری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ابوالقاسم بنی عامری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ابوالقاسم بنی عامری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ابوالقاسم بنی عامری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ابوالقاسم بنی عامری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابوالقاسم بنی عامری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ابوالقاسم بنی عامری

دکتر ابوالقاسم بنی عامری عمومی دندانپزشک به شماره نظام پزشکی 64082 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 102 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر ابوالقاسم بنی عامری

دکتر ابوالقاسم بنی عامری مقطع عمومی عمومی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر ابوالقاسم بنی عامری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر ابوالقاسم بنی عامری عمومی دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر