درمانکده
دکتر صدیفه مومن خانی

دکتر صدیفه مومن خانی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر صدیفه مومن خانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر صدیفه مومن خانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر صدیفه مومن خانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر صدیفه مومن خانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر صدیفه مومن خانی چیست؟

دکتر صدیفه مومن خانی عمومی دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر صدیفه مومن خانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر صدیفه مومن خانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر صدیفه مومن خانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر صدیفه مومن خانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر صدیفه مومن خانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر صدیفه مومن خانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر صدیفه مومن خانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر صدیفه مومن خانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر صدیفه مومن خانی

دکتر صدیفه مومن خانی عمومی دندانپزشک به شماره نظام پزشکی 137754 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 13 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر صدیفه مومن خانی

دکتر صدیفه مومن خانی عمومی دندانپزشک است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر صدیفه مومن خانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر صدیفه مومن خانی عمومی دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر