درمانکده
دکتر فرهاد تفقدی

دکتر فرهاد تفقدی

تهران
4.0
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرهاد تفقدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرهاد تفقدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرهاد تفقدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرهاد تفقدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرهاد تفقدی چیست؟

دکتر فرهاد تفقدی متخصص رادیولوژی هستند.

زودترین نوبت دکتر فرهاد تفقدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرهاد تفقدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرهاد تفقدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرهاد تفقدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرهاد تفقدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرهاد تفقدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرهاد تفقدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرهاد تفقدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر فرهاد تفقدی

دکتر فرهاد تفقدی متخصص رادیولوژی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرهاد تفقدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 51 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 10879 هستند. آدرس مطب دکتر فرهاد تفقدی تهران است. شما میتوانید از دکتر فرهاد تفقدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرهاد تفقدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرهاد تفقدی

دکتر فرهاد تفقدی دارای مدرک متخصص رادیولوژی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرهاد تفقدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرهاد تفقدی متخصص رادیولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر