درمانکده
دکتر حیدر اسکویی

دکتر حیدر اسکویی

تهران
5.0
3 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حیدر اسکویی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حیدر اسکویی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حیدر اسکویی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حیدر اسکویی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حیدر اسکویی چیست؟

دکتر حیدر اسکویی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر حیدر اسکویی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حیدر اسکویی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حیدر اسکویی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حیدر اسکویی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حیدر اسکویی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حیدر اسکویی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حیدر اسکویی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حیدر اسکویی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حیدر اسکویی

دکتر حیدر اسکویی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حیدر اسکویی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 30 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 16633 هستند. آدرس مطب دکتر حیدر اسکویی تهران است. شما میتوانید از دکتر حیدر اسکویی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حیدر اسکویی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حیدر اسکویی

دکتر حیدر اسکویی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حیدر اسکویی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حیدر اسکویی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر