نوبت دهی دکتر عبدالحمید حسین نیا  متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)

دکتر عبدالحمید حسین نیا

متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)
شماره نظام پزشکی : 14034
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر عبدالحمید حسین نیا را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر عبدالحمید حسین نیا نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر عبدالحمید حسین نیا چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر عبدالحمید حسین نیا چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر عبدالحمید حسین نیا مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر عبدالحمید حسین نیا رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر عبدالحمید حسین نیا نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالحمید حسین نیا چقدر است؟

دربارۀ دکتر عبدالحمید حسین نیا

دکتر عبدالحمید حسین نیا متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عبدالحمید حسین نیا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 14034 هستند. آدرس مطب دکتر عبدالحمید حسین نیا تهران است. شما میتوانید از دکتر عبدالحمید حسین نیا خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عبدالحمید حسین نیا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عبدالحمید حسین نیا

دکتر عبدالحمید حسین نیا دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. دکتر عبدالحمید حسین نیا در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 8 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 5 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالحمید حسین نیا متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.