درمانکده
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمد باز قلعه به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمد باز قلعه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد باز قلعه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد باز قلعه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد باز قلعه چیست؟

دکتر محمد باز قلعه فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد باز قلعه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد باز قلعه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد باز قلعه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد باز قلعه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد باز قلعه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد باز قلعه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد باز قلعه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد باز قلعه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمد باز قلعه

دکتر محمد باز قلعه فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد باز قلعه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 36 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 12059 هستند. آدرس مطب دکتر محمد باز قلعه تهران است. شما میتوانید از دکتر محمد باز قلعه خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمد باز قلعه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد باز قلعه

دکتر محمد باز قلعه دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد باز قلعه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد باز قلعه فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر