درمانکده
دکتر محمدتقی معینی پور

دکتر محمدتقی معینی پور

تهران
4.9
14 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدتقی معینی پور به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدتقی معینی پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدتقی معینی پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدتقی معینی پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدتقی معینی پور چیست؟

دکتر محمدتقی معینی پور متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدتقی معینی پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدتقی معینی پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدتقی معینی پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدتقی معینی پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدتقی معینی پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدتقی معینی پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدتقی معینی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدتقی معینی پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمدتقی معینی پور

دکتر محمدتقی معینی پور متخصص جراحی مغز و اعصاب از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدتقی معینی پور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 6878 هستند. آدرس مطب دکتر محمدتقی معینی پور تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدتقی معینی پور خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدتقی معینی پور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدتقی معینی پور

دکتر محمدتقی معینی پور دارای مدرک متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدتقی معینی پور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدتقی معینی پور متخصص جراحی مغز و اعصاب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر