درمانکده
فریبا فهندژ

فریبا فهندژ

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فریبا فهندژ به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فریبا فهندژ نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از فریبا فهندژ نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی فریبا فهندژ، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص فریبا فهندژ چیست؟

فریبا فهندژ کارشناس مامایی هستند.

زودترین نوبت فریبا فهندژ چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت فریبا فهندژ را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از فریبا فهندژ مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین فریبا فهندژ در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از فریبا فهندژ رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به فریبا فهندژ مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت فریبا فهندژ چقدر است؟

هزینه ویزیت فریبا فهندژ با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره فریبا فهندژ

فریبا فهندژ کارشناس مامایی به شماره نظام پزشکی م 16386 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 44 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه فریبا فهندژ

فریبا فهندژ کارشناس مامایی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به فریبا فهندژ مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از فریبا فهندژ کارشناس مامایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر