درمانکده
پارمیس بهزادپور

پارمیس بهزادپور

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پارمیس بهزادپور به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پارمیس بهزادپور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از پارمیس بهزادپور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی پارمیس بهزادپور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص پارمیس بهزادپور چیست؟

پارمیس بهزادپور کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت پارمیس بهزادپور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت پارمیس بهزادپور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از پارمیس بهزادپور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین پارمیس بهزادپور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از پارمیس بهزادپور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به پارمیس بهزادپور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت پارمیس بهزادپور چقدر است؟

هزینه ویزیت پارمیس بهزادپور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره پارمیس بهزادپور

پارمیس بهزادپور کارشناس تغذیه به شماره نظام روانشناسی ت 755 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 23 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه پارمیس بهزادپور

پارمیس بهزادپور کارشناس تغذیه است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به پارمیس بهزادپور مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از پارمیس بهزادپور کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر