نوبت دهی دکتر داود نژادعبدالحسینی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر داود نژادعبدالحسینی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 1
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر داود نژادعبدالحسینی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر داود نژادعبدالحسینی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر داود نژادعبدالحسینی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر داود نژادعبدالحسینی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر داود نژادعبدالحسینی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر داود نژادعبدالحسینی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر داود نژادعبدالحسینی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر داود نژادعبدالحسینی چقدر است؟

دربارۀ دکتر داود نژادعبدالحسینی

دکتر داود نژادعبدالحسینی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر داود نژادعبدالحسینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 1 هستند. آدرس مطب دکتر داود نژادعبدالحسینی تهران است. شما میتوانید از دکتر داود نژادعبدالحسینی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر داود نژادعبدالحسینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر داود نژادعبدالحسینی

دکتر داود نژادعبدالحسینی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر داود نژادعبدالحسینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر داود نژادعبدالحسینی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.