درمانکده
دکتر داود نژادعبدالحسینی

دکتر داود نژادعبدالحسینی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر داود نژادعبدالحسینی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر داود نژادعبدالحسینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر داود نژادعبدالحسینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر داود نژادعبدالحسینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر داود نژادعبدالحسینی چیست؟

دکتر داود نژادعبدالحسینی فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر داود نژادعبدالحسینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر داود نژادعبدالحسینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر داود نژادعبدالحسینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر داود نژادعبدالحسینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر داود نژادعبدالحسینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر داود نژادعبدالحسینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر داود نژادعبدالحسینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر داود نژادعبدالحسینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر داود نژادعبدالحسینی

دکتر داود نژادعبدالحسینی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به شماره نظام پزشکی 1 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 102 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر داود نژادعبدالحسینی

دکتر داود نژادعبدالحسینی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر داود نژادعبدالحسینی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر داود نژادعبدالحسینی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر