درمانکده
دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی

دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی چیست؟

دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی

دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 13 هستند. آدرس مطب دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی

دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر