نوبت دهی دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 13
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی چقدر است؟

دربارۀ دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی

دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 13 هستند. آدرس مطب دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی

دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدمحمدرضا سراج هاشمی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.