نوبت دهی دکتر غلامحسن خالوشاندیز  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر غلامحسن خالوشاندیز

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 15
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر غلامحسن خالوشاندیز را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر غلامحسن خالوشاندیز نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر غلامحسن خالوشاندیز چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر غلامحسن خالوشاندیز چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر غلامحسن خالوشاندیز مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر غلامحسن خالوشاندیز رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر غلامحسن خالوشاندیز نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر غلامحسن خالوشاندیز چقدر است؟

دربارۀ دکتر غلامحسن خالوشاندیز

دکتر غلامحسن خالوشاندیز فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر غلامحسن خالوشاندیز یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 15 هستند. آدرس مطب دکتر غلامحسن خالوشاندیز تهران است. شما میتوانید از دکتر غلامحسن خالوشاندیز خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر غلامحسن خالوشاندیز جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر غلامحسن خالوشاندیز

دکتر غلامحسن خالوشاندیز دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر غلامحسن خالوشاندیز مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر غلامحسن خالوشاندیز فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.