نوبت دهی دکتر شهاب الدین بابائی فرد  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر شهاب الدین بابائی فرد

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 17
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر شهاب الدین بابائی فرد را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر شهاب الدین بابائی فرد نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر شهاب الدین بابائی فرد چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر شهاب الدین بابائی فرد چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر شهاب الدین بابائی فرد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر شهاب الدین بابائی فرد رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر شهاب الدین بابائی فرد نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر شهاب الدین بابائی فرد چقدر است؟

دربارۀ دکتر شهاب الدین بابائی فرد

دکتر شهاب الدین بابائی فرد فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهاب الدین بابائی فرد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 17 هستند. آدرس مطب دکتر شهاب الدین بابائی فرد تهران است. شما میتوانید از دکتر شهاب الدین بابائی فرد خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شهاب الدین بابائی فرد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهاب الدین بابائی فرد

دکتر شهاب الدین بابائی فرد دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهاب الدین بابائی فرد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهاب الدین بابائی فرد فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.