درمانکده
دکتر شهاب الدین بابائی فرد

دکتر شهاب الدین بابائی فرد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شهاب الدین بابائی فرد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شهاب الدین بابائی فرد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهاب الدین بابائی فرد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهاب الدین بابائی فرد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهاب الدین بابائی فرد چیست؟

دکتر شهاب الدین بابائی فرد فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر شهاب الدین بابائی فرد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهاب الدین بابائی فرد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهاب الدین بابائی فرد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهاب الدین بابائی فرد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهاب الدین بابائی فرد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهاب الدین بابائی فرد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهاب الدین بابائی فرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهاب الدین بابائی فرد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر شهاب الدین بابائی فرد

دکتر شهاب الدین بابائی فرد فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهاب الدین بابائی فرد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 17 هستند. آدرس مطب دکتر شهاب الدین بابائی فرد تهران است. شما میتوانید از دکتر شهاب الدین بابائی فرد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شهاب الدین بابائی فرد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهاب الدین بابائی فرد

دکتر شهاب الدین بابائی فرد دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهاب الدین بابائی فرد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهاب الدین بابائی فرد فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر