نوبت دهی دکتر منصور سیدی دولت آبادی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر منصور سیدی دولت آبادی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 36
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر منصور سیدی دولت آبادی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر منصور سیدی دولت آبادی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر منصور سیدی دولت آبادی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر منصور سیدی دولت آبادی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر منصور سیدی دولت آبادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر منصور سیدی دولت آبادی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر منصور سیدی دولت آبادی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر منصور سیدی دولت آبادی چقدر است؟

دربارۀ دکتر منصور سیدی دولت آبادی

دکتر منصور سیدی دولت آبادی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر منصور سیدی دولت آبادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 36 هستند. آدرس مطب دکتر منصور سیدی دولت آبادی تهران است. شما میتوانید از دکتر منصور سیدی دولت آبادی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر منصور سیدی دولت آبادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر منصور سیدی دولت آبادی

دکتر منصور سیدی دولت آبادی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر منصور سیدی دولت آبادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر منصور سیدی دولت آبادی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.