نوبت دهی دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 67
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری چقدر است؟

دربارۀ دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری

دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 67 هستند. آدرس مطب دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری

دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدحجت اله طاهری رودسری فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.