درمانکده
دکتر لطیف ترابی نژاد

دکتر لطیف ترابی نژاد

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر لطیف ترابی نژاد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر لطیف ترابی نژاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر لطیف ترابی نژاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر لطیف ترابی نژاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر لطیف ترابی نژاد چیست؟

دکتر لطیف ترابی نژاد فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر لطیف ترابی نژاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر لطیف ترابی نژاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر لطیف ترابی نژاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر لطیف ترابی نژاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر لطیف ترابی نژاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر لطیف ترابی نژاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر لطیف ترابی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لطیف ترابی نژاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر لطیف ترابی نژاد

دکتر لطیف ترابی نژاد فلوشیپ جراحی ستون فقرات به شماره نظام پزشکی 70 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 102 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر لطیف ترابی نژاد

دکتر لطیف ترابی نژاد است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر لطیف ترابی نژاد مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر لطیف ترابی نژاد فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر