نوبت دهی دکتر محمدمهدی مختاری اردکان  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر محمدمهدی مختاری اردکان

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 76
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدمهدی مختاری اردکان را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر محمدمهدی مختاری اردکان نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدمهدی مختاری اردکان چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدمهدی مختاری اردکان چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدمهدی مختاری اردکان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدمهدی مختاری اردکان رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدمهدی مختاری اردکان نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی مختاری اردکان چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدمهدی مختاری اردکان

دکتر محمدمهدی مختاری اردکان فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدمهدی مختاری اردکان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 76 هستند. آدرس مطب دکتر محمدمهدی مختاری اردکان تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدمهدی مختاری اردکان خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدمهدی مختاری اردکان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدمهدی مختاری اردکان

دکتر محمدمهدی مختاری اردکان دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدمهدی مختاری اردکان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدمهدی مختاری اردکان فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.