درمانکده
دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا

دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا چیست؟

دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا

دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 77 هستند. آدرس مطب دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا

دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر