نوبت دهی دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 77
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا چقدر است؟

دربارۀ دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا

دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 77 هستند. آدرس مطب دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا

دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدمهدی میرزاده اطاقسرا فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.