درمانکده
دکتر شکوفه رادفر

دکتر شکوفه رادفر

تهران
4.3
10 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شکوفه رادفر به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شکوفه رادفر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شکوفه رادفر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شکوفه رادفر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شکوفه رادفر چیست؟

دکتر شکوفه رادفر فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان هستند.

زودترین نوبت دکتر شکوفه رادفر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شکوفه رادفر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شکوفه رادفر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شکوفه رادفر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شکوفه رادفر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شکوفه رادفر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شکوفه رادفر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شکوفه رادفر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر شکوفه رادفر

دکتر شکوفه رادفر فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شکوفه رادفر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 28 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 28265 هستند. آدرس مطب دکتر شکوفه رادفر تهران است. شما میتوانید از دکتر شکوفه رادفر خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شکوفه رادفر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شکوفه رادفر

دکتر شکوفه رادفر دارای مدرک فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان و متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شکوفه رادفر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شکوفه رادفر فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر