درمانکده
دکتر لیدا زمانی عموقین

دکتر لیدا زمانی عموقین

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر لیدا زمانی عموقین به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر لیدا زمانی عموقین نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر لیدا زمانی عموقین نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر لیدا زمانی عموقین، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر لیدا زمانی عموقین چیست؟

دکتر لیدا زمانی عموقین فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر لیدا زمانی عموقین چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر لیدا زمانی عموقین را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر لیدا زمانی عموقین مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر لیدا زمانی عموقین در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر لیدا زمانی عموقین رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر لیدا زمانی عموقین مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر لیدا زمانی عموقین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیدا زمانی عموقین با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر لیدا زمانی عموقین

دکتر لیدا زمانی عموقین فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر لیدا زمانی عموقین یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 119 هستند. آدرس مطب دکتر لیدا زمانی عموقین تهران است. شما میتوانید از دکتر لیدا زمانی عموقین خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر لیدا زمانی عموقین جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر لیدا زمانی عموقین

دکتر لیدا زمانی عموقین دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر لیدا زمانی عموقین مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر لیدا زمانی عموقین فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر