درمانکده
دکتر ژاله حاتمی تفرشی

دکتر ژاله حاتمی تفرشی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ژاله حاتمی تفرشی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ژاله حاتمی تفرشی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ژاله حاتمی تفرشی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ژاله حاتمی تفرشی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ژاله حاتمی تفرشی چیست؟

دکتر ژاله حاتمی تفرشی فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر ژاله حاتمی تفرشی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ژاله حاتمی تفرشی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ژاله حاتمی تفرشی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ژاله حاتمی تفرشی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ژاله حاتمی تفرشی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ژاله حاتمی تفرشی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ژاله حاتمی تفرشی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ژاله حاتمی تفرشی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ژاله حاتمی تفرشی

دکتر ژاله حاتمی تفرشی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ژاله حاتمی تفرشی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 126 هستند. آدرس مطب دکتر ژاله حاتمی تفرشی تهران است. شما میتوانید از دکتر ژاله حاتمی تفرشی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ژاله حاتمی تفرشی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ژاله حاتمی تفرشی

دکتر ژاله حاتمی تفرشی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ژاله حاتمی تفرشی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ژاله حاتمی تفرشی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر