درمانکده
دکتر شادی دبیرزاده

دکتر شادی دبیرزاده

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شادی دبیرزاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شادی دبیرزاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شادی دبیرزاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شادی دبیرزاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شادی دبیرزاده چیست؟

دکتر شادی دبیرزاده فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر شادی دبیرزاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شادی دبیرزاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شادی دبیرزاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شادی دبیرزاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شادی دبیرزاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شادی دبیرزاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شادی دبیرزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شادی دبیرزاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر شادی دبیرزاده

دکتر شادی دبیرزاده فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شادی دبیرزاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 129 هستند. آدرس مطب دکتر شادی دبیرزاده تهران است. شما میتوانید از دکتر شادی دبیرزاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شادی دبیرزاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شادی دبیرزاده

دکتر شادی دبیرزاده دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شادی دبیرزاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شادی دبیرزاده فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر