نوبت دهی دکتر زهرا رمضانی خوزستانی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر زهرا رمضانی خوزستانی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 144
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر زهرا رمضانی خوزستانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر زهرا رمضانی خوزستانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر زهرا رمضانی خوزستانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر زهرا رمضانی خوزستانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر زهرا رمضانی خوزستانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر زهرا رمضانی خوزستانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر زهرا رمضانی خوزستانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا رمضانی خوزستانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر زهرا رمضانی خوزستانی

دکتر زهرا رمضانی خوزستانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر زهرا رمضانی خوزستانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 144 هستند. آدرس مطب دکتر زهرا رمضانی خوزستانی تهران است. شما میتوانید از دکتر زهرا رمضانی خوزستانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر زهرا رمضانی خوزستانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر زهرا رمضانی خوزستانی

دکتر زهرا رمضانی خوزستانی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر زهرا رمضانی خوزستانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر زهرا رمضانی خوزستانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.